Poštovani, dete rodjeno krajem 7-og meseca sa 2350, prvo hranjeno Aptamilom pa su prešli na Humanu. Imalo grčeve davane kapi Co-Lacstase, vise mu ne daju jer nema grčeve ali sada ima problem sa tvrdom stolicom kada je presao na Humanu. Da li je to normalno? Hvala!

    Odgovoreno: 21. 01. 2023.
    • Poštovani

      Ukolko je bebe dobro tolerisala prethodnu adaptiranu mlečnu formulu, ne treba prelaziti na drugu.

      Prilikom prelaska uvek sa jedne formule na drugu, pa i na kravlje mleko kad bude bilo vreme dete će imati čvršču stolicu, koja vremenom se normalizuje. I uvođenjem mešovite hrane menja se i stolica u zavisnosti od hrane koju budete davali. To je fiziološki.

      Srdačan pozdrav.