Imam bebu od mesec dana i dojim da li ja smem da jedem kolace i sokove kakve smem da pijem. Mesec dana samo pijem vodu i sok od jabuke htela bi da promenim malo ali sta smem da pijem i jedem.

    Odgovoreno: 01. 02. 2016.
    • Poštovana,
      Vaša ishrana treba da bude raznovrsna. Potrebno je da imate 3 glavna obroka i 2 užine dnevno. Možete jesti kolače u umerenim količinama. Najbolji su sveže ceđeni sokovi. Izbegavajte hranu koja nadima, koja je masna, kao i previše začinjenu hranu.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd