Ecak 3600 54. Danas 6m i 10dana 9kg i 71cm. Dojim od rodjenja a sad ima i nemlecno. Veseo je. Da li je ovo normalno: stalno je potrbuske non stop u pokretu nestaje minute. Od prekjuce pored toga sto puzi odgurivanjem sa nogama on se uhvati za ogradicu u krevetcu i kleci uz nju. . Stavlja noge u usta. . Sve ovo vas pitam jer imam u okruzenju bebu istog izrasta koja od ovih stvari neradi 80% . .

    Odgovoreno: 01. 02. 2016.
    • Poštovana,
      Vaša beba veoma dobro napreduje u telesnoj težini i dužini u odnosu na uzrast. Takođe, ono što mogu da konstatujem na osnovu vašeg opisa jeste, da je njegov motorni razvoj uredan. Možete ga slobodno stavljati u sedeći položaj prilikom hranjenja.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd