Postovani, beba ima 5 meseci i nedelju dana. Teska je 8. 100 kg naspram 3. 440kg na porodjaju. Primecujem da posle mleka ima veci stomacic nego sto ga ima ujutru kada se probudi. Sinoc mi se stomak ucinio bas vecim. Ima i gasove tokom dana, nista preterano ali ima ih. Ujutru su obavezni. Zanima me da li to ukazuje na neki problem? Inace, stolica je kad kad, nekad danima zaredi, pa nekoliko nema. . . Obicno je normalna kasasta stolica. Pijemo gvozdje jer za sada ima onu fiziolosku anemiju i to je sve.

    Odgovoreno: 18. 01. 2016.
    • Poštovana,
      Normalno je da vaša beba ima gasove, naročito ako guta vazduh prilikom hranjenja. Preporučujem vam da joj dajete čaj za bebe sa kimom i komoračem, kao i espumisan kapi koje oslobađaju od gasova.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd