Beba 3120g, a rođen je 49 cm, materinstva sada dana nastaviti dojenje i spavanje za nekoliko tamo za tri mjeseca i noću 58cm 4750g, samo dojenje mora spavati i 05: 00 i ponovo se probudio i 3000g je vrijeme da sisati 2-3-4 prilika sat kada, vesela i vrlo aktivan. Pitam se da li je potrebno da se brinu o njihovoj veličini treba da bude i koliko visoko feed li izgubiti na težini?

    Odgovoreno: 06. 12. 2015.
    • Poštovani,
      Napredovanje vaše bebe u telesnoj težini je u granicama normale. Očekuje se da sa 5 meseci udvostruči težinu na rođenju.
      savetujem vam da nastavite sa dojenjem i da sa 4, 5 mes počnete sa uvođenjem nemlečne hrane.

      dr danijela todorović, specijlalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd