Poštovani, beba je 20 dana, 3 metra iu. On je isključen želudac i uvijek u tom položaju, je vrlo aktivan. Igračke i stavlja ispred nje kad ona nije jedan. Moje pitanje je problem koji ponekad lebde oko vas, onda to nije jedina koja se u klopci i kreće? Ponekad se ne izlazi lbw. Ruke ili zašto to radi? Hvala

    Odgovoreno: 06. 12. 2015.
    • Poštovani,
      Poželjno je da vaša beba sama izvuče ručicu. Ukoliko to ne uspe duže od jednog minuta ili ukoliko se rasplače zbog zarobljene ručice, vi joj pomozite.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd