Postovani, odradili smo pregled fizijatra i pregled koji je obuhvatio uz mozga, gde je sve u redu kako doktori kazu. Beba sada ima4m, 7500kg, dalje pretrage jos nismo odradili ali da li se slazete da ukoliko je mozak dobro i sve se razvija dobro da nemam razloga da brinem? Hvala vam na svakom dosadasnjem savetu!!

    Odgovoreno: 24. 11. 2015.
    • Poštovana,
      Nema na čemu, tu smo da posavetujemo kad god zatreba. Nemate razloga za brigu, s obzirom da je psihomotorni razvoj uredan, kao i ultrazvučni pregled cns-a. Takođe, što se tiče telesne težine, vaša beba sasvim dobro napreduje za uzrast.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd