Postovani, dopunjujem pitanje. . . Beba u proseku ima od pet do sedam. Desi se da se rano uspava pa preskoci poslednji obrok ili ga ima posle ponoci a tovec racunam kao obrok narednog dana, ali recimo sest da je prosek.

    Odgovoreno: 22. 11. 2015.
    • Poštovana,
      S obzirom da vaša beba i dalje dobro napreduje u telesnoj težini, savetujem vam da sačekate rezultate briseva i analize urina. Ukoliko svi rezultati budu dobri, možete u narednih 10 dana davati vašoj bebi 5 obroka dnevno i pratiti da li će se količina obroka ustaliti. Takođe, u narednom periodu videćete da li preparat gvožđa koji je počela da uzima dovodi do poboljšanja apetita. Ukoliko imate još neodumica, slobodno me kontaktirajte.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd
      tel. 011/3442474, 060/5751707