Postovani, beba je bila prehladjena 10dana na terapiji sirup ospamox cini mi se da se tako zove, ozdravila je, a ono sto je moje itanje, od kad sse prehladila drzi otvorena usta poluotvorena, kao da dise, medjutim nosic jojje prohodan, da li je to neka faza ili je posledica necega? U pocetku dok je bio mali plazio je jezik medjutim to se svelo na minimum hvala

    Odgovoreno: 10. 11. 2015.
    • Poštovani,
      Vaša beba može nakon infekcije držati otvorena usta zbog uvećanog trećeg krajnika. Preporučujem vam da je odvedete na pregled kod orl specijaliste.

      dr danijela todorović, specijlista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd