Postovani, kod moje bebe se desava da nocu kada je uspavamo od 21do3 spava super, mirno lepo, kada je nahranim u 3 od tada do jutra jako nemirno spava, mlatara rukama, glavicu okrece, kao da nesto sanja, ali to se desava svaku noc, da li je moguce da su jos uvek grcevi? Ona neplace samo je nemirna, dajemo bio-gaju +d3, a ona ima 3meseca i 10dana

    Odgovoreno: 04. 11. 2015.
    • Poštovana,
      U ovom uzrastu i dalje se mogu sporadično javljati grčevi, tako da vam preporučujem da nastavite sa davanjem biogaja kapi. Takođe, iako je još uvek mala, vaša beba može da sanja. Mislim da je nemiran san vaše bebe povezan sa snovima.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd