Poštovani molim vas pomoć. Naime beba stara godinu dana ima crp 16, se 68, trombociti 800, povišene leukocite i eritrocite. Doktori dijete tjeraju na analize vec treci put i jos nisu ustanovili sta je. Dijete je prije par dana imalo temperatutu 38-39, jak kasalj i slajm. Trenutno se to smirilo ali su nalazi jos losi. Molim vas da me uputite na sta da obratimo paznju doktorima posto ocigledno da ovim cekanjem na otkrivanje sta je djetetu nista necemo rijesiti. Hvala unaprijed, maja sarajevo

    Odgovoreno: 29. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Poštovana majo, molim vas pošaljite sve vrednosti analiza koje ste radili. Koliki su eritrociti, hermoglobin, leukociti, kakva je lekocitarna formula?

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd