Postovani da li preporucujete bebi-gimnastike? Radi se o podlozi gde se stavi beba da lezi i iznad nje su igracke? I od kog uzrasta? Hvala

    Odgovoreno: 22. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Savet je da ovu vrstu podloge sa igračkama iznad najranije počnete da koristite u 3. Mesecu života. Potrebno je da igračke budu u bebinom vidnom polju, da ne bi zabacivala glavicu unazad, i dovoljno blizu da bi beba dodirom igračaka izazvala zvuk kome će se obradovati.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd