Postovani, beba 2, 5m primetila sam da nekad kada je nosim strese glavicom kao mi kad se najezimo ili kad neka jeza prodje kroz nas pa onako stresemo. . Molim vas jako me to zabrinjava, sta se to desava? Da li je to normalno? To se desava u zadnja 5 dana. .

    Odgovoreno: 20. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Promena koju ste opisali znak je nezrelosti nervnog sistema i smatra se normalnom za uzrast. Na redovnim pregledima kod pedijatra prati se i psihomotorni razvoj deteta.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd