Postovani, 19. 10 kada beba napuni 3m imamo zakazane vezne da mi pokazu kako da vezbam sa detetom, nadam se da ce se to ispraviti vezbama, juce je neuroepileptolog pregledao dete, ja sam zamolila da se odrade sve analize ali je opet nesto ostalo nedoreceno. . Rekli su da je potrebno da beba bude 7dana smestena na institutu ali je za mene to previse stresno pa trazim polikliniku u ns gde bi to privatno odradili. . Samo me je interesovalo kada odradim kss, uz mozga, abdomena i eeg, i ako je sve to u redu onda da mogu mirno da spavam. Ja sam panicar i usled tog traumaticnog porodjaja plasim se da beba nema nekih posledica

    Odgovoreno: 16. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Mislim da ćete nakon preporučenih pregleda i analiza moći mirno da spavate. Hipertonus i tortikolis se mogu rešiti fizikalnim tretmanom. Bitno je da budete smireni, jer iako je mala, vaša beba oseća promene vašeg raspoloženja.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd