Postovani pitali ste me zasto su analize trazene, pisala sam vam. Usled teskog porodjaja meni su ostale traume, i ja stalno mislim da su povredili bebu (pored toga sto ima hipertonus i desni tort.) . Trazila sam na institutu da se dete pregleda kako bi se napokon smirila i znala dal je sa detetom ok sve, zato vas pitam da li su ove analize sto sam vam napisala dovoljne da bi se dete ocenilo kao zdravo. Hvala

    Odgovoreno: 16. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Olesija, znam da ste pisali, ali nisam bila potpuno sigurna da ista osoba postavlja pitanja. Pretpostavljam da je vaša beba na fizikalnom tretmanu zbog hipertonusa i tortikolisa. Htela sam da vas pitam i da li je dete pregledao dečji neurolog, da li je on tražio ove preglede i analize? Ukoliko jeste, onda je sve skupa sasvim dovoljno za ispitivanje zdravstvenog stanja vaše bebe. Molim vas, kad završite, javite mi kakvi su rezultati pregleda i analiza.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd