Postovani, beba muskog pola 3m za par dana, rekli su mi da okrece glavu vise u desnu stranu i da zabacuje glavicu nazad, ja pokusavam da mu skrecem glavicu i ulevo. Iznad glave nestavljamo nista, niko ne prilazi od gore njemu da bi gledao, ne znam kako to da ispravimo, isli smo fizijatru ali ssu nam vezbe zakazane tek za 20dana. .

    Odgovoreno: 11. 10. 2015.
    • Poštovana,
      U međuvremenu, dok vam ne pokažu vežbe, savetujem vam da forsirate da vaša beba spava na levoj strani. Takođe, možete urolati peškir i postaviti ga iza njenih leđa.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd