Moje dete ima 5 godina, dajem mu propolis c-100 tablete za imuni sistem. Juce je prekoracio dozu od dozvoljene, posto sam javzaboravila da sam mu vec dala tabletu dala sam mu je ponovo. Danas je dobio proliv i isprdeo je sluz dva puta. Da li je moguce da je zbog prekoracenja doze leka dobio proliv i sluz? Hvala unapred

    Odgovoreno: 06. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Ukoliko ste dali 2 tablete, to je maksimalna dnevna doza za decu, nije prekoračenje dnevne doze. Ne verujem da su stomačne tegobe izazvane propolis c tabletama. Možete vašem detetu dati da uzima preparat na bazi probiotika u trajanju od 5 dana.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd