Upuceni smo u ns na istitut zbog niskih ocena dobijenih na porodjaju, molim vas jer od porodjaja nespavam od brige, beba sada ima 2, 5m sta sve da trazim da se bebi pregleda da bi napokon bila mirna da je sve u redu ili da nije u redu, molim vas za odgovor. . .

    Odgovoreno: 05. 10. 2015.
    • Poštovana,
      Niste naveli da li su trudnoća i porođaj protekli uredno, kao ni zbog kojih problema je vaša beba dobila niske ocene na rođenju. Ne znam ni šta se dešavalo u međuvremenu, s obzirom da sad ima 2, 5 meseca. Tek nakon pregleda i sagledavanja celokupne anamneze može se odlučiti koja dalja dijagnostika je neophodna za vaše dete.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd