Postovani, beba 2m i 10 dana, porodjaj tezak u smislu da je bio jako dugo u porodjajnom kanalu. Ocene 7/9. Brinem se jer mi se cini da beba dugo spava, prespava noc i dobar deo dana spava, napredna je +2600do sada, neuroloski kod pedijatra je bilo sve dobro, jedino me ova stavka brine. . Aktivna je prilikom podoja, kada je budna pomera rukicama i nogicama. Ali kada uporedimd druge bebe njenog uzrasta ovo me malo brine

    Odgovoreno: 01. 10. 2015.
    • Poštovana,
      U tom uzrastu bebe spavaju do 18 sati dnevno. Mislim da nema razloga za brigu, s obzirom da lepo napreduje. Vremenom, kako raste, smanjivaće se dužina sna tokom 24 sata.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd