Postovani, imam bebu puni dva meseca. Ne znam kako da joj odrzim paynju da bude budna duze, dakle izmedju spavanja jedva po 1. 5h bude budna, ja joj pevam vezbam sa njom, stavljam potrbuske, aktivna je i vesela jedno 1h, aposle se uznemiri i dam joj varalicu, tada je vec pospana. Da napomenem da je napredna iznad proseka. Ili je normalno da neke bebe vise spavaju

    Odgovoreno: 28. 09. 2015.
    • Poštovana,
      U tom uzrastu bebe spavaju do 18 sati dnevno, mislim da se vaša beba uklapa u tu satnicu. Nema razloga za brigu, s obzirom da lepo napreduje. Vremenom, kako raste, smanjivaće se dužina sna tokom 24 sata.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd