Postovani, moja beba cesto spava nemirno. . , u snu se kao isteze, , vrti glavicu levo pa desno, nekad kao stenje, nekad ubrzano dise, i tako ume da istera po sat vremena. . . A nekad spava tako mirno. . . Da li ima razloga za brigu? Slicno komesanje se primecuje ponekadi kada je budna, istezanje, pomeranje glavice, mrdanje nogicama, nekad mlatara rukicama. . .

    Odgovoreno: 27. 09. 2015.
    • Poštovana,
      Niste naveli koliko vaša beba ima meseci. I bebe spavaju "nemirno", i one imaju snove. Pomeranje ruku, nogu, glave kada je budna je sastavni deo psihomotornog razvoja.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd