Postovani, kako da saznam ima li moja beba stara mesec i po herpes, kako izvrsiti testiranje?

    Odgovoreno: 25. 09. 2015.
    • Poštovana,
      Mislim da sam odgovorila na vaše prethodno pitanje, ali s obzirom da vaša zabrinutost ne prestaje, odvedite vašu bebu na pregled kod specijaliste za infektivne bolesti. On će indikovati testiranje ukoliko smatra da je neophodno. Testiranje se radi iz venske krvi, određivanjem postojanja antitela. Ukoliko su vam potrebne neke dalje informacije, slobodno me kontaktirajte.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd
      tel 011/3442474, 060/5751707