Postovani, upravo smo se vratili sa pregleda u dz. Napomenula sam doktorki da dete vec dve nedelje plazi jezik, ne uvek, nekad vise nekad manje. Za mesec dana dobio je 1400gr, kao i prvi mesec. Dojim iskljucivo. Doktorka nam je dala dalji uput ali mi nije objasnila do cega to moze biti i sta da preduzmem. Takodje dete je slabije dizalo glavu napred, a potrbuske se podigao skroz, da li je to u redu za ovaj uzrast? Pitala sam i doktorku ali je sva bila suzdrzana, a ja ostadoh zabrinuta. . . Jos nesto vas molim za savet, s obzirom da ga preko dana hranim na 3, 5h a nocu nekad i na 4-5h kako zahteva, da li radim dobro? Cini mi se da je dosta krupan za svoj uzrast

    Odgovoreno: 24. 09. 2015.
    • Poštovana,
      Nisam razumela koliko vaša beba tačno ima meseci, kao ni koja je njena trenutna težina. Zamoliću vas da mi pošaljete ove podatke.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd