Postovani, imam jos jedno pitanje u vezi bebe sa masnim tkivom na celu. Ako pretpostavimo da je beba rodjena sa tim, sto mislim da je slucaj, da li to menja situaciju, tj. Da li je to opasnije? Da li je uopste moguce da ta tkiva, ciste itd nastanu u trudnoci? Razumete sta zelim da pitam, da li je moguce da je nesto bezopasno u pitanju cak i ako je promena nastala u trudnoci?

    Odgovoreno: 18. 09. 2015.
    • Poštovana,
      Razumem vašu zabrinutost, ali kao što smo već pričale na tu temu, savetujem vam da uradite ultrazvučni pregled promene i nakon toga pregled dečjeg hirurga.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd