Postovani, koliko sna je potrebno 2mesecnoj bebi? Nasa beba prespava celu noc, izmedju obroka je budna preko dana po 45min-1h? I do kada traje podoj na 3h? Preko noci je hranim kada se probudi, a preko dana na 3h, ali nekad imam utisak da jos uvek za podojom nema potrebe

    Odgovoreno: 17. 09. 2015.
    • Poštovana,
      U tom uzrastu bebe spavaju 15-17 sati dnevno. Do trećeg meseca vaša beba bi trebalo sama da postepeno smanjuje broj obroka, pri čemu se količina mleka po obroku povećava. Bebe koje sisaju, obično i dalje imaju jedan noćni podoj.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd