Postovani, imam bebu od mesec dana. Od pocetka nije dozvoljavala da joj operemo lepo vratic prilikom kupanja, grci se stalno, pa joj se zato prvo pojavljivale znojnice tu a potom se nakupila necistoca, ukorenila se i imala je cudan miris, kao odrasli ljudi izmedju noznih prstiju sto imaju. Nekako na silu smo uspeli to hipermanganom na stapicu za usi da joj skinemo ali sada na vratu ima crvenilo. Pregled imamo zakazan tek za sl nedelju a hteli bi odmah da joj mazemo sta treba na tom mestu. Sta predlazete?

    Odgovoreno: 15. 09. 2015.
    • Poštovana,
      Nastavite tretman rastvorom hipermangana (rastvorite prah hipermangana da bude svetlo roze boje) , 2 puta dnevno 5 dana nanosite na promene vaticu natopljenu rastvorom hipermangana. Kada se to osuši na vazduhu, nanesite krem protiv ojeda na bazi cink-oksida isto 2 puta dnevno. Bitno je da prilikom kupanja dobro operete taj deo kože, da nema ostataka prethodnih slojeva kreme.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd