Primetila sam da moja beba trese rukicama ali samo prilikom spustanja i podizanja sa kreveta. O cemu se radi? Inace prespava celu noc, grcevi su se smanjili, ima dva meseca, napredna, na kontroli je bilo sve dobro, ali sl. Imamo tek za 10dana, a ja sam zabrinuta, molim za pomoc. .

    Odgovoreno: 14. 09. 2015.
    • Poštovana,
      Pojava koju ste primetili kod vaše bebe je znak nezrelosti nervnog sistema i smatra se normalnom u tom uzrastu. Na redovnim pregledima kod pedijatra prati se i neurološki razvoj deteta. Mislim da nemate razloga za brigu.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd