Postovani, beba ima mesec dana. Ponekad kada zaplace primetim kako na celu ima kao ispupcenje, cvorugu. Padala nije i plasim se sto to ima. . . Pojma nemam kako izgledaju bebe i sta je normalno posto joj i glavacudna sa nekim udubljenjima za kojasam cula da su normalnaali za celo nisam cula. Na otpustu iz bolnice, pedijatar joj je bas zagledjivao lice i celo i rekao da je ok. U savetovalistu pre dve nedelje merili glavicu i sve bilo ok. Mozda pitam glupost ali kako ne znam nista o razvoju bebe bolje je proveriti.

    Odgovoreno: 12. 09. 2015.
    • Poštovana,
      Nisam u mogućnosti da komentarišem izgled glave vaše bebe samo na osnovu vašeg opisa. Potrebno je i videti promenu koju opisujete. Ukoliko vam je rečeno u porodilištu i na prvom pregledu da je sve u redu, pretpostavljam i da jeste. Ako ste i dalje zabrinuti, javite se na pregled pedijatru.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd