Postovani da li je normalno da beba od 35dana cesto plazi jezik, zasto to radi? Da li je to zabrinjavajuce

    Odgovoreno: 26. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Ukoliko je neurološki status vaše bebe uredan, a on se prati na redovnim pregledima kod pedijatra, nema potrebe za daljom dijagnostikom. Navedena pojava nije tako retka i smatra se da je prouzrokovana specifičnim promenama koje se događaju u mozgu koji se razvija, odnosno smatra se prolaznom fazom tokom razvoja mozga.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd