Postovani, porodila sam se pre 25 dana,. Od tada bebu iskljucivo dojim, rodjen je sa 3600, a do sada je vec dobio skoro 1kg. . Iako me svi savetuju da mu dajem podoj kad god zatrazi ja se max trudim da to bude izmedju 2. 5h-3. 5h. . Kada previse histerise nudim mu caj jer se bojim prevelikog dodavanja na kilazi. Medjutim i pored svega on je vec dosta dobio, napominjem da se hranim jako zdravo, on uglavnom prespava citavu noc budan je samo u toku podoja. . Da li negde gresim! I kako da sprecim da od deteta napravim loptu. . Ili je uredu da toliko dobije! Hvala vam

    Odgovoreno: 13. 08. 2015.
    • Poštovana,
      Vaša beba sasvim lepo napreduje. Bitno je da dete bude uobročeno, odnosno da ga hranite na svaka 2-3h. Posle obroka ili između obroka možete mu ponuditi vodu ili čaj.

      dr danijela todorović, specijalista pedijatrije
      pedijatrija todorović beograd