Moj sin ima skoro 9 godina i zali se od pre 2 dana na bol u predelu levog testisa. Dali je to rezultat kosarkarskog treninga sto je 2 puta nedeljno ili treba da ga nosim lekaru??? Molim za odgovor, hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 02. 2015.
    • Poštovana,
      Bol u toj regiji se može javiti kao posledica intenzivnog napora. Ukoliko se taj bol bude održavao i intenzivirao narednih dana, kao i ako se jave tegobe u vidu otoka, crvenila, potrebno je dete da pregleda dečji urolog.