Mojoj ćerki je u desetoj godini dijagnostikovan folikularno papilarni tumor štitne žlezde. Uradjena je totalna tireoidektomija. Ona je dobro, ali oseća jake i stalne bolove u zglobovima, najviše kolenima i vratnom delu kičme.
    Da li postoji način da otkrijemo zbog čega se to dešava? Da li bi trebalo da pije neke lekove? Kojem lekaru da se obratimo? Nekoliko puta smo bile kod ortopeda, koji je uradio neke analize, ali nije dobila nikakvu terapiju, a bolovi se ponovo javljaju i otežavaju joj normalno funkcionisanje.
    Unapred hvala!