Postovana, javljam se iz Kraljeva. Imam dete od godinu i mesec dana i planiramo da za koji dan tacnije 15. juna idemona more. Posto mije to prvi put da idem sa detetom na more zanima me sta od lekova trebam OBAVEZNO da imam pri ruci??? unapred se zahvaljujem

    Odgovoreno: 08. 06. 2007.
    • Postovana Neophodan Vam je: antipiretik (Sirup Brufen ili Paracet), eubiotik (Caps Probiotik), neki antibiotik za svaki slucaj (Sir Cefalexin) i antihistaminik (Sir Claritine), ponesite i neki lokalni antibiotik (Spray Enbecin) za eventualne povrede, kao i stik preparat protiv ujeda komaraca