imam bebu od 6 meseci i ostala sam ponovo u drugom stanju.interesuje me da li mogu da nastavim sa dojenjem bebe i do kad. recite mi nesto vise o tome. p.s. postavila sam isto pitanje ali sam napisala pogresnu adresu, unapred hvala.

    Odgovoreno: 23. 05. 2007.

    • Ukoliko iamte mleka mozete da nastavite da dojite bebu ali verovatno ce Vam uskoro ponestati mleka. Posle 6tog meseca beba treba da uzima do 500 ml mleka dnevno i mozete primeniti i bilo koju adaptiranu mlecnu formuli (Belac i sl)