Postovani, molim vas da mi kazete postoji mogucnost da sam dobila ovcije boginje u inkubaciji da li smem da dojim bebu od cetiri meseca i da li cu smeti da je dojim ako mi izbiju?Ako ne kada i kako da predjem na dohranu ne znam da li ce prihvatiti.Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 13. 08. 2008.
    • Postovana Inkubacija traje dve nedelje i bebu prestanite da dojite ako dobijete simptome kijavice i temperature. Necete moci da je dojite do prestanka bolesti i povlacenja svih simptoma. Ukoliko ste vec prelezali ovcije boginje opasnosti nema