Postovana dr Vojinovic,moja djevojcica (5,5 god) pocela je da kaslje prije 20-tak dana, dan dva prije odlaska na more. Tamo je nastavila kasljati-tj. iskasljavati sekretPo povratku kuci ne prestaje iskasljavanje, tako da smo je odveli nasem pedijatru. Prepisan joj je Aloprol i vitamin C i da se uradi krvna slika i nalaz urina. Ono sto mene zabrinjava jeste da su joj sve vrijednosti ili nize ili vise od normalnih.evo kako izgledaju nalazi Sedimentacija 23/43 WBC 8.0, RBC 4.18 , HGB 117g, HCT -0.373, MCV 89.2 , MCH 28.0 MCHC 314 g , PLT AG 325 LYM %0.539, MXD% 0.7, NEUT% LYM # 4.3 , MXD # 0.7 , NEUT # 3.0 RDW 41.4 fL, PDW 11.2 fL , MPV - 8,9 fL, P-LCR0.180 Dif. krvna slika Segmentirani 0.32 , eozinofilni 0.08 , monociti 0.02 , limfociti 0.58 URIN sediment 3-4 h, redak pl.epitel,dosta sluzi Molim Vas recite mi imam li razloga za brigu? Hvala unapred

    Odgovoreno: 13. 07. 2008.

Komentari na pitanje: #7513

    • Pozdrav Imam tegoba u stomaku nemam nikakov apetit molim vas za pomoc Lekari nikako da najde diagnozu