Postovana, moj sin je u martu napunio 14 godina. Ponavljao je 6. razred i tu "izgubio" svoju generaciju za redovnu revakcinaciju. Zvala sam deciji dispanzer medjutim cini mi se da niko nema vremena da razmisli o tome sto ih pitam. Dosad je redovno vakcinisan a zadnju je dobio sa 12 godina. Dali treba da dobije vakcinu u 14. godini ili moze da saceka 15 i koji mesec?

    Odgovoreno: 13. 07. 2008.
    • Postovana
      Treba da se javite sluzbi vakcinacija i vakcinisete sina sa svojom generacijom jer se vakcinacija obavlja po godistu a ne razredima skole. Inace godinu dana zakasnjenja nece znacajno uticati