Imam sina 3 godine.Utvrđena mu je candida analizom stolice u velikom broju pre pola godine.Sumnjam da postoji od ranijeg perioda. Prošao je terapiju linexom,probioticom,nistatin kapima i kremom i ona se i dalje prikazuje u velikom broju.Da li postoji još neki lek ili bilo šta što bi mi pomoglo.Njegova doktorka mi je rekle da ja nađem jer ona više ne zna šta bi mu dala.Strašno.Hvala unapred

    Odgovoreno: 02. 07. 2008.
    • Postovani
      Sva terapija koju ste dobili je ispravna i nastavite da je primenjujete, medjutim kandida se leci mesecima i morate biti strpljivi i drugo, za uspesno lecenje neophodno je striktno pridrzavanje dijete (izbaciti mleko i slatkise). Tablicu za dijetu mozete dobiti kod dijeteticara u higijenskom zavodu