Postovanja doktorice, ja bih imala jedno pitanje vezano za moju djevojcicu ima sedam godina i cesto se zali na stomak,mada jos dok je bila mala kad bi htjela da dodem kod nje spavam ili da mi privuce paznju uvjek je govorila boli me stomak,tako da sam ja malo ogluvila na to,sada neznam dal je stvarno boli ili ne,tako da je sada pocela u skoli da se zali, kada doce kuci nista,jos uvjek je nisam vodila kod ljekara, pa sam se odlucila vama postaviti pitanje ili da mi date savjet, ili ako zaista boli sta bi mogao biti uzrok. Unaprijed se zahvaljujem

    Odgovoreno: 19. 06. 2008.
    • Postovana
      vrlo Vam je tesko odgovoriti sta je moguci uzrok na osnovu ovo malo podataka. Moze zaista biti psihogeno tj. emocionalno, ali ukoliko devojcica ima i poremecaj stolice, slabo je uhranjena ili anemicna ipak se obratite pedijatru