POSTOVANA IMAM JEDNO PITANJE PA AKO IKAKO MOZETE DA MI ODGOVORITE.NAIME IMAM DJEVOJCICU STAROSTI SEST GODINA I OD PROSLOG LJETA PRIMJETILA SAM DA KAD SE OZNOJI,ZNOJ JOJ IMA ISTI MIRIS KAO KOD ODRASLIH LJUDI.TO ME JAKO IZNENADILO JER STALNO SAM OKRUZENA DJECICOM A NIKADA NISAM NI KOD JEDNOG DJETETA NISAM TAKO NESTO PPRIMJETILA.INACE TUSIRA SE SVAKI DAN UVIJEK NOSI CISTU ISKLJUCIVO PAMUCNU ODJECU I ZDRAVO SE HRANI.KAD SE OZNOJI NE BUDE MOKRA PO CIJELOM TIJELU DA SE ODJECA MOZE CIJEDITI SA NJE KAO STO JE SLUCAJ KOD MOG SESTRICA SAMO PODRUCJE ISPOD PAZUHA IMA NEUGODAN MIRIS.SVI MI KAZU DA JE TO NORMALNA FIZIOLOSKA POJAVA ALI ONA JE MALA PA STA CE BITI KAD ODRASTE.JA JOJ STAVIM MALO DJECIJEG PUDERA I ONDA SE NE OSJETI SAMO DA LI JE STETNO DA JOJ STAVLJAM SVAKI DAN PUDER JER IPAK TU SU ZLIJEZDE I KOZA TREBA DA DISE.MOLIM VAS SAMO MI KAZITE DA LI JE STETNO DA JOJ STAVLJAM PUDER AKO NEMA NIKAKVOG DRUGOG RIJESENJA ZA TO. I JOS SAMO NESTO DA NAPOMENEM .PODAVNO JE MALO BILA PREHLADJENA I PILA JE SIRUP BAKTRIM A TADA KAD GA JE PILA NIKAD JOJ PODRUCJE OKO PAZUHA NIJE NEUGODNO OSJECALO.CITALA SAM DA NEUGODAM MIRIS ISPOD PAZUHA PROUZROKUJU BAKTERIJE KOJE SE TU NALAZE. MOLIM VAS AKO IKAKO MOZETE DA MI ODGOVORITE I DA MI KAZETE STA DA RADIM.SRDACAN POZDRAV I JOS JEDNOM UNAPRIJED HVALA

    • Postovana
      Sasvim ste dobro i sami zakljucili da neugodan miris moze biti posledica bakterijske i gljivicne infekcije ispod pazuha. Zato pokusajte da predeo ispod pazuha tretirate antibiotskom i antimikotskom kremom pa da vidite hoce li biti poboljsanja. Umesto pudera mozete koristiti klasicne zenske stick-ove bez alkohila