Imam sina od skoro 7 god. koji jos uvek danju i nocu piski u gacice. Nocu jos uvek nosi pelene. Preko dana se cesto desi i da se ukaki u gacice. Kad se upiski ili ukaki on nista nekaze nego tako moze satima da hoda dok neko neprimeti, uopste mu nesmeta. Vec godinu dana idemo od lekara do lekara ali jos uvek nismo dobili adekvatnu terapiju a ni odgovor. Dali vi imate neki savet za nas na koji nacin da pomognemo nasem sinu. Unapred van hvala.

    Odgovoreno: 07. 06. 2008.
    • Postovana
      Ne znam kod kojih ste vrsta lekara do sada bili ali potrebno je da decaka pogleda deciji nefrolog i eventualno mu prepise Minirin ili neki drugi preparat za zaustavljanje umokravanja. Sto se stolice tice, neophodno je da deciji hirurg iskljuci organske poremecaje pa ukoliko je to uredu obratite se decijem psihijatru