Moj sin koji ima 10,5 godina je izrazito mršav i visok . u poslednje vreme smo primetili da mu je desno rame spuštenije od levog . Šta da radimo ?

    Odgovoreno: 22. 04. 2007.
    • Postovana Ne znam odakle se javljajte ali ako ste u mogucnosti zatrazite uput za moju kliniku (Decija interna klinika). Obzirom da sam ja primarno pedijatar reumatolog mogu predpostaviti da se verovatno radi o deformitetu kicmenog stuba na terenu slabe mineralizacije kostiju, ali neophodan je klinicki pregled i ispitivanje.