Postovani U konkretnom slucaju poslusajte ORL specijalistu. Decak vakcinu moze da primi sve do polaska u skolu, tako da nema razloga za zurbu, primece je za koju nedelju kada bude zdrav i povuce se ORL nalaz

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.
    • Poštovana doktorko, naš 6,5 god star sin je pre 2 nedelje imao bolnu upalu uha(slabo crvenilo, uvučena bubna opna)i nakon tretiranja Panklav sirupom detete se vrlo brzo osećalo dobro. Na kontrolnom pregledu je ustanovljeno da je bubna opna i dalje uvučena i dobio je Hemomycin koji je ispio. Pitanje uz veliku molbu za brz odgovor: Samo 1 dan nakon ispijanja Hemomycin-a dete treba da bude vakcinisano za upis u školu, naš pedijatar kaže da to slobodno učinimo dok je savet otorinolaringologa da to nikako ne činimo?!? Naše tehničko obrazovanje nam ne pomaže u ovom suprotnom stavu lekara, pa Vas molimo da nam pomognete svojim odgovorom i to u najkraćem roku! Srdačan pozdrav i unapred PUNO HVALA