Imam 3 dece od 9meseci,3 godine i 6 godina. Dete koje nam dolazi u posetu je od nedelje bolesno. Ima sledece visoku temperaturu,oteklinu na vratu.Doktori su rekli da je to od prehlade.Mozete li mi reci o kojoj se bolesti radi i dali je zarazna bolest? Zauske nisu jer je dete vakcinisano. Hvala.

    Odgovoreno: 22. 05. 2008.
    • Postovana
      tesko da vam na osnovu skromnih podataka koje opisujete mogu reci o kojoj se bolesti radi ali ukoliko nije neophodno savetujte prijatelje da dete kada je bolesno nije uputno voditi u posetu drugoj deci.