Postovana, mom sinu, 3 godine, nadjena je e.colli u analnom brisu. Guza mu je vec dugo (3 nedelje) crvena oko anusa. Vodili smo ga kod nekoliko lekara, jedan je rekao da ga mazemo cinkom, drugi da stavljamo antimikotik, dve analize u drzavnim laboratorijama nisu nasle nista, sad poslednja u privatnoj kaze e.colli. Da li imate neki savet za nas sta i kako dalje? S pozdravom i postovanjem S.Maksimovic

    Odgovoreno: 22. 05. 2008.
    • Postovana
      Nalaz E coli u analnom brisu je normalna pojava. Dajte stolicu na parazite. Lokalna promenu na kozi opisujete moze nastati iz veceg broja razloga, tretirajte je kombinacijom antibiotika, antimikotika u uljanim AD kapima.