Imam cerku od 7,5 godina i ima vec 2 do 3 meseca pojacano belo pranje zuto-zelene boje. Retko je bolesna,normalne je visine i tezine za svoj uzrast, pravilno i redovno se hrani a ne zali se ni na svrab ni na bol. Skoro je pila i cisti aloe-gel u dozi za decu.Jedino smo jos primetili da se znoji i da znoj ima jaci miris. Koliko je to normalno za njene godine.

    Odgovoreno: 11. 05. 2008.
    • Postovana
      Ne mora da znaci da se radi o znacajnom problemu (mozda je samo infekcija u pitanju) ali neophodno jeda uraditie mikoloski i bakterioloski test sekreta i javite se pedijatru endokrinologu