Imam bebu staru cetrdeset dana,dojim ga. Rodjen je sa 3 kg.Postavila bi pitanje kako; da pomognem bebi, nije imala stolicu 4 dana.

    Odgovoreno: 13. 04. 2007.
    • Postovana Izostanak stolice nekoliko dana nije veci problem ukoliko detenema grceve i bolove u stomaku. Ukoliko zelite da ga mu pomogneteda se isprazni mozete to postici podrazivanjem cmara toplomerom umocenim u bebi kremu ili upotrebom klizmica koje se kupuju u apoteci.