Dobar dan imam 19 god ne znam da li ovde treba da se obratim za moj problem ,posto sam ja jos u skoli i kad imam problem idem na decije moj problem je :Nestabilnost pri hodu radio sam test za ravnotezu sve je ok cak sam isao i na sker i tamo je sve bilo ok.Imam povisen pritisak ali ne mnogo 140-90 ma da ja imam malo viska kilograma.Ponekad tesko disem, pusac sam oko 3 god.Sad mi se javlja problem ne mogu dugo da idem zaboli me desna noga sad ne mogu da vam opisem taj osecaj ali nije prijatno.Vise ne znam sta da radim isao sam na sve preglede i sve je ok,a ja se ne osecam dobro.Molim vas reci te mi sta mislite o mom problemu

    Odgovoreno: 28. 04. 2008.
    • Postovani
      Cini mi se da sam Vam na ovo pitanje vec odgovorila. Posto imate 19 godina treba da Vas pregleda neurolog jer termin "nestabilnost pri hodu" moze da ima razlicite, najcesce neuro-misicne razloge, bol u nozi moze biti sekundaran zbog zamora
      Ass Prof Jelena Vojinovic