Poštovana Dr Vojinović sin(9 god.)je operisao slepo crevo pre 10 dana i  od tada ima temperaturu 37,2 skoro svaki dan.Dali je to normalno posle  operacije,pošto se on oseća dobro ? Doktor nam nije ništa objasnio o  ishrani nakon operacije i kada dete može da nastavi da se bavi  sportom(trenira džudo)?  Unapred HVALA !

    Odgovoreno: 01. 04. 2008.
    •  Postovani,  Temperatura posle operacije moze da se javi u fazi oporavka i obicno traje  nekoliko dana. Ukoliko temperatura traje duze neophodan je pregled  pedijatra i operatera. Nakon operacije preporucuje se laksa ishrana a  aktivno se moze baviti sportom onda kada mu to dozvoli hirurg koji ga je  operisao, obicno posle mesec dana.