U pitanju je decak star 4 godine koji vec mesec dana ima temperaturu 38c.Hospitaliziran je na imunologiji ali njegovo stanje umesto da se podobrava ono je sve gore.I pored terapije u zadnjih nekoliko dana rezultati su sve gori.Danasnji CRP je 76 mg/L (.Molim vas za odgovor,unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 18. 03. 2008.
    • Postovani Problemi Vaseg deteta zahtevaju detaljno ispitivanje da bi se utvrdilo o cemu se tacno radi. Moze se raditi o nekoj perzitentnoj infekciji ili razlicitim reumatskim i hematoloskim oboljenjima. Cini mi se da se javljate iz Makedonije. U Skoplju na odeljenju decije nefrologije postoji koleginica koja se bavi i decijom reumatologijom. Naravno na pregled i lecenje mozete se javiti i kod mene jer je to moja uza oblast.